Poznaj nas

Jednym z założeń podczas realizacji naszego projektu – Park Family Fun – była chęć stworzenia miejsca przyjaznego nie tylko dzieciom, ale całej rodzinie. Marzyliśmy o miejscu, w którym dzieci będą spędzać czas na beztroskiej zabawie w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Park Family Fun to idealne miejsce, w którym Wasza pociecha nie tylko kreatywnie spędzi czas na zabawie, ale zadba przy okazji o aktywność ruchową, bawiąc się na czteropoziomowej konstrukcji, skacząc, wspinając się i pokonując wyzwania, jakie dla nich przygotowaliśmy.

Wiemy, że naturalną potrzebą każdego małego człowiek jest przebywanie wśród innych dzieci. U nas spotkają rówieśników, chętnych do wspólnej zabawy i szaleństw. Uczyć się będą pozytywnych relacji i zapewnią odpowiednią dawkę radości i niezapomnianych wrażeń.

Zadbaliśmy wszelką miarą o bezpieczeństwo maluchów. Nie szczędziliśmy starań, aby każdy zaprojektowany element był przyjazny dla nich i nie tworzył niepotrzebnych, stresujących okoliczności.

Nie mogliśmy zapomnieć o strudzonych codziennymi obowiązkami rodzicach. W przytulnej kawiarence, delektując się ulubioną kawą lub aromatyczną herbatą, można znaleźć chwilę wytchnienia. Czeka tu na Państwa kolorowa prasa oraz dostęp do darmowego Internetu.

W naszym Parku Family Fun bez względu na pogodę – dzieci i rodzice będą się zawsze fantastycznie bawić i wypoczywać.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli przyjemność powitać Was w naszych progach i zaprosić do wspólnego spędzania kilku niezapomnianych chwil.

Ekipa Parku Family Fun